Instalacje multiswitch


Kontakt: 793-423-323 / 534-819-244

Instalacja Multiswitch na multiswitchu marki Terra.
Instalacja Multiswitch na multiswitchu marki Terra.

       Oferta instalacji multiswitch skierowana jest do klientów, chcących zasilić w sygnał satelitarny większą ilość pomieszczeń. Np. mają Państwo domek i chcielibyście w każdym pokoju mieć możliwość oglądania telewizji satelitarnej. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest instalacja multiswitch. Pozwala ona na zasilenie w sygnał satelitarny dowolną ilość pomieszczeń. W dzisiejszych czasach większość klientów wybiera takie rozwiązanie. Instalacje multiswitch stosowane są również w hotelach, szpitalach oraz przez deweloperów.

 

      Przy instalacji multtiswitch warto dodać telewizję naziemną, która również doprowadzana jest do dowolnej ilości pomieszczeń jednym przewodem i jest świetnym rozwiązaniem, gdyż do odbioru  nie jest konieczne podpisywanie umowy z dostawcą telewizji. Nie musimy też kupować dekodera pod warunkiem, że posiadamy telewizor z wbudowanym dekoderem MPG-4.

 

       Istnieje również możliwość wprowadzenia sygnału radiowego, wszystko jednym przewodem. W ten sposób wybierając instalację multiswitch w  każdym pomieszczeniu, w jednym gniazdku antenowym otrzymujemy trzy sygnały:tv satelitarnej, tv naziemnej DVB-T i radiowy.

 

Udzielamy 2 lata gwarancji na nasze instalacje

 

    Potrzebujesz szczegółowych informacji zadzwoń, doradzimy jaki rodzaj instalacji będzie najkorzystniejszy

 

Zadzwoń:  793 - 423 - 323 / 534 - 819 - 244

7 dni w tygodniu 7:00-21:00